nl
en

Over ons

televisie over het echte leven.

Met De Haaien willen we een breed publiek bereiken door verhalen te vertellen. Kleine, menselijke verhalen die het grote duiden. Deze verhalen hebben een duidelijke maatschappelijke relevantie en laten werelden zien, waar het kijkerspubliek niet snel zal binnentreden.

We maken hierbij veelal gebruik van een documentaire televisie-aanpak, waarbij de authenticiteit van de mensen die we tegenkomen voorop staat. Kortom, televisie over het echte leven.

Bente

Assistent Research & Ontwikkeling bente@dehaaien.com

Heleen

Business Affairs & Finance heleen@dehaaien.com

Jorike

Productieleider jorike@dehaaien.com

Marit

Uitvoerend Producent marit@dehaaien.com

Maureen

Office Manager maureen@dehaaien.com

Nina

Research & Ontwikkeling nina.huisman@dehaaien.com

Paul

Producent paul@dehaaien.com

Pol

Post Producer pol@dehaaien.com

Wilko

Producent wilko@dehaaien.com

Uitvoerend Producent (32-40u p/w)

Amsterdam

De missie van De Haaien is van begin af aan helder: documentaire films en series maken die impact hebben. Als mensen ons vragen wat we doen, dan zeggen we dat we dingen willen maken waarvan we vinden dat ze relevant zijn en dat er een zekere noodzaak is om ze te maken. We hopen dat je wel eens iets van ons gezien hebt: bijvoorbeeld ‘Langs de Oevers van de Yangtze’, ‘Change Your Mind’, ‘Alleen Samen’, ‘Dwarsdenkers’ ‘Ondersteboven van Afrika’, ‘De Amazone’, ‘KUYT’, ‘Voor de Rechter’, ‘Urker Vissers’ ‘Bloed, Zweet en Snaren’, ‘Voor de Vorm’ en nog veel meer.

Bekijk vacature

Productiestage

Amsterdam

Heb je ontzettend veel passie voor productie en wil je niets liever doen dan dit? Hou je ervan de spin in het web te zijn bij het maken van mooie dingen? En ben je toevallig ook nog een leuk persoon om mee te werken? Bij De Haaien zijn we op zoek naar de allerleukste productie stagiair van het land!

Bekijk vacature

Research- en redactiestage

Hou je ervan om dingen tot de bodem uit te zoeken en weet je wat er speelt in televisieland? Doe je niets liever dan schrijven? Is de term ‘bel angst’ jou volledig vreemd? Heb je daarnaast ook nog eens alle programma’s van De Haaien verslonden, dan is dit jouw stage.

Bekijk vacature